ul. Mickiewicza 20/5, 60-835 Poznań

Napisz do nas

Kursy języka koreańskiego, języka japońskiego i języka chińskiego w Poznaniu

Kurs stacjonarne języka koreańskiego, języka japońskiego i języka chińskiego w Poznaniu to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą uczęszczać na zajęcia w naszej siedzibie na ulicy Mickiewicza 20/5 na Moście Teatralnym.

Zajęcia stacjonarne Poznań

Zajęcia stacjonarne odbywają się najczęściej na godz. 17:00, 17:30, 18:00, 18:40, 19:00 oraz 20:15 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 9 – 15. Grupy liczą od 4 do 10 osób i są dopasowane wiekowo oraz pod kątem poziomu nauki. W cenie stacjonarnego kursu języka koreańskiego, języka japońskiego i języka chińskiego zawarty jest komplet materiałów.

Mindset zajęć stacjonarnych

Na kursach stacjonarnych przykładamy dużą wagę do tego by osoby uczęszczające na zajęcia pracowały dużo z językiem w formie praktycznej, wypowiadając się, konwersując czy odgrywając scenki z życia w parach. Takie pragmatyczne podejście pozwala nie tylko na naukę danego języka w przyjemniejszy sposób, ale też zapmiętuje się wzorce zachowań w danych sytuacjach. Jednym z przykładów może być odgrywanie scenki w której jedna strona jest kupującym na targu, a druga sprzedającym. Zatem opórcz słownictwa za zakresu owoców i warzyw, mamy słownictwo dotyczące negocjacji cen, a wszystko połączone w jednej scenie o wymiarze pragmatycznym. W potrzebie rozwiązania realnego problemu, realnego do tego stopnia, że zajęciach pojawiają się prawdziwe warzywa i owoce, a nawet stragan 🙂