ul. Mickiewicza 20/5, 60-835 Poznań

Napisz do nas

Kurs języka koreańskiego, języka japońskiego, języka chińskiego online / zdalnie

Kursy online języka koreańskiego, języka japońskiego i języka chińskiego w Szkole Języków Azjatyckich Pandamo to znakomite rozwiązanie dla osób, które są spoza Poznania, preferują zdalną formę nauki lub ze względu na ograniczoną dostępność nie mają możliwości dojazdu na zajęcia stacjonarne.

Jak wygląda organizacja zajęć online

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do niedzieli w elastycznych godzinach nauki, jednak najczęściej są to zajęcia w godzinach popołudniowych tj. 17:30, 19:15, 21:00 oraz w weekendy między godz. 9:00 a 17:00. Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osób z wykorzystaniem platformy Google Meet.

Mindset zajęć online
Forma zdalna ma też duża zaletę w postaci eliminacji ryzyka bezpośredniego kontaktu w kontekście osób szczególnie wrażliwych na zachorowanie na COVID. Pozwala również uczestniczyć w zajęciach osobom, które z uwagi na miejsce zamieszkania nie mają możliwości uczestnictwa w zajęciach stacjonarnych. Kurs języka koreańskiego, języka japońskiego czy języka chińskiego w formie online pozwala również na dostęp do materiałów w formie elektronicznej, które możemy w ramach powtórki do zajęć czy utrwalenia wiedzy mieć ze sobą na tablecie czy smartfonie np. w środkach komunikacji miejskiej.