ul. Mickiewicza 20/5, 60-835 Poznań

Napisz do nas

Get on the board! ^^

Pandamo to mała, lokalna, rodzinna szkoła języków azjatyckich. Jest nas kilknaście osób, które łączy wspólna pasja: uwielbiamy uczyć języka koreańskiego, japońskiego i chińskiego. Uwielbiamy zarażać pasją do Azji wszystkich dookoła. Dress code? Procedury? Formatki?
Tego u nas nie znajdziesz. Jest tylko jedna rzecz, która jest konieczna: tworzymy takie zajęcia, jakie marzyliśmy by nam zrobiono, gdy rozpoczynaliśmy przygodę z nauką języków Azji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na rok 2023/2024 osób na stanowisko:

Lektor języka chińskiego/koreańskiego/japońskiego

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka chińskiego/koreańskiego/japońskiego
  • komunikatywność
  • punktualność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć z języka chińskiego/koreańskiego/japońskiego w godzinach popołudniowych lub wieczornych (17-20) i/lub w soboty 9-13

Oferujemy:

  • pracę w młodym i sympatycznym zespole, z mnóstwem pozytywnej energii
  • dużą niezależność we współpracy
  • elastyczny czas pracy dopasowany indywidualnie do lektora

CV prosimy wysyłać na adres mailowy hi@pandamo.pl do 30 września 2023.
Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szkołę Języka Chińskiego Pandamo dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 88